فعالیت مجموعه آلفا نت

آشنایی با عملکرد و انجام پروژه ها

در آلفا نت

Aboute us image

درباره آلفانت

مجموعه آلفانت فعالیت خود را در زمینه راه اندازی و پشتیبانی انواع شبکه های درون سازمانی و همچنین مجموعه های بزرگ و کوچک آغاز نموده. رسالت مجموعه آلفانت بر این مبنا می باشد که در کنار اصول و دقت در راه اندازی شبکه ها و سرویس های مورد نیاز مجموعه در سریع ترین زمان ممکن نیاز های ارتباطی در زمینه زیرساخت شبکه , امنیت و همچین توزیع و نگهداری آن ها را برآورده نماید. در این مسیر امیدواریم در کنار شما مشتریان عزیز گام های استوار و بلندی را در راستای خدمات بهتر و باکیفیت تر به مدیران ارشد شرکت ها و مجموعه ها ارایه کنیم.

بررسی زیرساخت و تجهیزات مورد نیاز

در ابتدا شروع همکاری با مجموعه آلفانت ابتدا بر اساس نیاز مجموعه و سیاست هایی که قرار است در سازمان و شرکت ها توسط کارفرما و مدیران ارشد پیاده سازی شود نوع زیرساخت بر اساس تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری تعیین خواهد شد. تا درکنار برطرف کردن نیاز های حال مجموعه آینده نگری نیز در آن صورت گیرد و یک زیرساخت حرفه ای با در نظر گرفتن بودجه مالی انتخاب و پیاده سازی شود.

طراحی و تعیین ساختار شبکه

بدیهی است پس از تعیین و بررسی زیرساخت شبکه و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مجموعه , به سراغ طراحی و تعیین نوع توپولوژی (ساختار) خواهیم رفت و با در نظر گرفتن تعداد سرور ها و کلاینت های موجود در بستر شبکه این طراحی صورت خواهد پذیرفت.

اجرا و راه اندازی برنامه و طرح ها

در انتها و پس از طراحی ساختار نهایی شبکه با برآورد زمانی که صورت میگیرد شروع به کار انجام خواهد شد و طرح هایی که از قبل برنامه ریزی شده اند به همراه دستور عمل های کارفرما در کنار سیاست های سازمان به اجرا در خواهند آمد.

پشتیبانی رایگان شبکه پس از راه اندازی

گارانتی کار در مجموعه آلفانت امضا کار ما خواهد بود. مجموعه آلفانت در قراردادی که بین طرفین امضا خواهد شد متعهد می شود که به مدت 6 ماه خدمات پشتیبانی را برای مجموعه و سازمان مربوطه به صورت رایگان انجام خواهد شد.
0 %
شماره خفن
0 %
برآورد زمان پروژه​
0 %
تعهد در اتمام پروژه​

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید